Lékárníci v ČR: Profesionální Léčba Alergických Reakcí a Jak Získat Léky

Otevřené Lékárny a Zdraví Pleti: Nabízíme kosmetiku a rady pro péči o pleť. S námi si udržíte zdravou a krásnou pleť, ať už čelíte běžným problémům nebo hledáte individuální řešení pro vaši typ pleti.

Kompletní seznam lékáren v regionu

Lékárenské Služby v ČR: Rychlý Přístup k Kvalifikovaným Lékárníkům a Informacím o Léčivech

Lékárna Na Předměstí

Nabízíme léky, vitamíny, minerály, doplňky stravy, dětskou výživu, přípravky na hubnutí a klouby, čaje, léčebnou kosmetiku, zdravotnický materiál, veterinární léčiva a mnoho dalších přípravků.
384 724 420Tel

Lékárna Na Náměstí

Nabízíme výdej léku na recept i volný prodej, kojenecké zboží, čaje a potravinové doplňky. V sortimentu naleznete zdravotnickou techniku, veterinární přípravky, léčebnou kosmetiku.
734 417 482TelWeb

BENU Lékárna

Prodej léků, zdravotnických potřeb a kosmetických přípravků.
703 462 267TelWeb

Lékárna LEMON

Provozujeme síť kamenných lékáren LEMON a e-shop. Nabízíme klientský program, dárky a odměny.
725 589 854TelWebNakupovat

Dr.Max Lékárna

Prodej farmaceutických přípravků. Specializujeme se na výdej léků na předpis i volně prodejných. Nabízíme vitaminové přípravky, zdravotní pomůcky, léčebnou kosmetiku, čaje, homeopatika, potravinové doplňky a další. V našem sortimentu naleznete také zdravotnické potřeby i veterinární léčiva.
385 521 863TelWeb

BENU Lékárna

Naši rodinnou lékárnu najdete nedaleko náměstí a v blízkosti polikliniky Sever. Kromě běžného sortimentu nabízíme širokou škálu léčivých přípravků vázaných na lékařský předpis. V lékárně přijímáme recepty na individuální přípravu léčiv - roztoků, gelů, mastí, čípků a kapslí.

Lékárna Planá nad Lužnicí

Prodej léků volně prodejných i na předpis, doplňkového sortimentu a zdravotnických pomůcek. Nabízíme zdravotní obuv, bezlepkové potraviny, homeopatika, kosmetiku, kojeneckou výživu, doplňky stravy a zdravotnické potřeby. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna U rentgenu

Provozujeme lékárnu. Nabízíme léčiva podle lékařských receptů i na volný prodej. Naleznete u nás vitamíny, minerály, bylinné čaje, léčebnou kosmetiku, kojeneckou výživu, veterinární přípravky, zdravotnický materiál či homeopatické přípravky.

Lékárna Dačice

Provozujeme lékárnu. Nabízíme výdej léku na předpis i prodej volně prodejných léků. Prodáváme vitamíny, doplňky stravy, hygienické potřeby, potřeby pro kojence, zdravotnický materiál, homeopatika, čaje a podobně.

Lékárna ASPASIA

Provozujeme lékárnu. Prodáváme léky, léčiva, bylinné čaje, homeopatika, obvazový materiál, léčebnou kosmetiku a veterinární přípravky.

Lékárna U Cepků

Provoz lékárny. Prodej farmaceutických výrobků. Nabídka výdeje léků na předpis i volného prodeje, doplňků stravy, vitamínů, kojeneckých potřeb, náplastí, teploměrů a potřeb pro těhotné.

Lékárna Géčko

Provoz lékárny.

Lékárna Arnika

Prodáváme a vydáváme léky i prostředky zdravotnické techniky. Nabízíme doplňky stravy, dětskou výživu, vitamíny, minerály, bylinné čaje, homeopatika, kosmetiku či prostředky ústní hygieny. Zajišťujeme poradenství při samoléčbě.

U Lípy

Prodej léků, léčiv, vitamínů a potravinových doplňků. Výdej léků na lékařský předpis.