Otevřené Lékárny v ČR: Profesionální Rady pro Správnou Péči o Zuby a Ústní Hygienu

Zajímá nás vaše zdraví a pohoda. S Otevřenými Lékárnami můžete očekávat nejen kvalitní produkty, ale také odborné rady a informace pro dosažení optimálního stavu zdraví. Jsme váš partner pro celkovou pohodu a spokojenost.

Kompletní seznam lékáren v tomto regionu

Lékárny v České republice: Kompletní Průvodce Pro Váš Zdravotní Komfort

Lékárna Poliklinika

Prodej a výdej léčiv a zdrav. prostředků na recepty a poukazy. Poskytujeme doplňkový sortiment (doplňky stravy, čaje, kosmetika,..). Přijímáme platební karty a poukázky společností Sodexo, Edenred, Up.

Lékárna Krevního centra

Provoz lékárny. Lékárna poskytuje e-recept.

Lékárna Melissa

Provozujeme lékárnu. Nabízíme zvláštní i dětskou výživu, homeopatika, minerální vody, léčebnou kosmetiku, veterinární přípravky, pomůcky při inkontinenci, homeopatika, zdravotnické a obvazové materiály. Naleznete u nás také čaje a vitamíny. Připravujeme individuálně vyráběná léčiva.

Lékárna pod náměstím

Provozování lékárny s nabídkou farmaceutických přípravků a doplňkového prodeje.

Lékárna Ve Středisku

Nabízíme prodej farmaceutických přípravků.

Lékárna KHN

Nabízíme prodej léčiv, farmak včetně vitamínů a kosmetiky. Naleznete zde masážní pomůcky, pomůcky při inkontinenci, stomické pomůcky, prsní epitézy a prádlo po ablaci prsou, ortézy, bandáže a kompresní punčochy.

Lékárna Rychaltice

Prodej léků, homeopatických léků a farmaceutických přípravků.

BENU Lékárna

Prodej léků, zdravotnických potřeb a kosmetických přípravků. Poskytování odborného poradenství. K dispozici jsou samoobslužné zóny, kde si můžete všechny nabízené preparáty sami prohlédnout, udělat si své vlastní rozhodnutí o velikosti balení a o ceně.

Lékárna Dům zdraví

Maloobchodní prodej farmaceutických přípravků a výdej léčivých přípravků na recept a poukaz. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna I. P. Pavlova 55

Provoz lékárny.

Lékárna sv. Josefa

Provozujeme lékárnu s nabídkou kosmetiky, vitamínů, dětské výživy, veterinárních přípravků a dalších.

Lékárna Heřmanka

Provozujeme lékárnu. Nabízíme farmaceutické prostředky, léčiva, čaje, léčebnou kosmetiku, kojenecké zboží a doplňky stravy.

Lékárna Alfa

Provozujeme lékárnu základního typu. Nabízíme léčivé přípravky, vitamíny, kosmetické přípravky a zdravotnický materiál.

Lékárna nemocnice

Nabízíme prodej léků, léčiv, potravinových doplňků, vitamínů a minerálů, léčebné kosmetiky, péče o zuby a kojenecké výživy. Příprava IVLP – oční kapky a masti, čípky, tobolky, sirupy, roztoky, masti, krémy, pasty, suspenze atd. Výdej na lékařský předpis i volný prodej.