Otevřené Lékárny v ČR: Rady pro Péči o Duševní Zdraví a Profesionální Služby

Rady pro Správné Dýchání: Nabízíme produkty a rady pro péči o dýchací systém. S námi můžete udržet své dýchání zdravé a bez problémů.

Seznam místních lékáren s jejich adresami

Lékárníci v ČR: S Naší Stránkou Získáte Profesionální Rady a Rychlý Přístup k Péči o Zdraví

Lékárna Komín

Prodej léků a farmaceutických přípravků.

Lékárna Podivín

Prodej farmaceutických přípravků. Nabídka vitamínů, bylinných čajů, ortopedických pomůcek, dětské výživy, kosmetiky.

Lékárna Hippokrates

Provozujeme lékárnu. Nabízíme léčiva, zdravotnický materiál, vitamíny, minerály, kloubní výživy a ortopedickoprotetické pomůcky. Dále u nás naleznete kojenecké výživy, příkrmy, přípravky na zvýšení imunity, granulované a porcované čaje.

Lékárna Nemocnice Vyškov

Prodej léků a farmak. Zabezpečujeme zásobování všech oddělení nemocnice léčivy, zdravotnickým materiálem a laboratorními diagnostiky. Zajišťujeme výdej a prodej léčiv, zdravotnického materiálu a prostředků zdravotnické techniky na recepty a poukazy pro veřejnost.

Lékárna Přímětická

Naše lékárna vede rozsáhlý sortiment homeopatických přípravků (Boiron, AKH, DHU), Schüsslerovy soli, Bachovy květové esence.

Lékárna Devětsil

Nabízíme prodej léčiv.

U lázní

Prodej léků a farmaceutických přípravků.

Lékárna Černá Hora

Provozujeme lékárnu. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna Kunštát

Provozujeme lékárnu. Zajišťujeme výdej léků na předpis i prodej léčivých přípravků, farmaceutických výrobků či doplňků stravy. V našem sortimentu naleznete vitaminy, minerály, bylinné přípravky i čaje.

Lékárna v Lomnici

Provozujeme lékárnu s nabídkou léků, léčiv, vitaminů, bylinných preparátů, potravinových doplňků, zdravotních pomůcek a homeopatik. Zabýváme se výdejem léků na lékařský předpis. Poskytujeme poradenskou činnost. Jsme člen sdružení Magistra.

Tillova lékárna U Černého orla

Provozujeme lékárnu. Zabýváme se prodejem volně dostupných léků i na předpis, doplňků stravy či vitamínů.

Ústavní lékárna - Fakultní nemocnice Brno

Prodej léků a zdravotnických potřeb. Nabídka nutriční výživy, potravinových doplňků, vitamínů, čajů a kosmetiky Eucerin, LaRoche, Bioderma.

Židenická Lékárna

Prodej volně prodejných léků, doplňků stravy, léčebné kosmetiky, prostředků pro péči o zuby, prostředků zdravotnické techniky a lékárniček.

Lékárna Běloruská

Prodej léků a farmaceutických přípravků.