Lékárníci v ČR: Jak Získat Kvalitní Péči o Zdraví Srdce a Cév a Prevenci Nemocí

Potřebujete lékárnu v ČR? Naše stránka poskytuje aktuální informace o lékárnách včetně otevírací doby a dostupných léků.

Kompletní seznam městských lékáren a jejich adres

Zdraví bez starostí: Lékárny v Písku s vysokým hodnocením

Lékárna Salve Mohelnice

Nabízíme léky na předpis i volně prodejné, potravinové doplňky, vitamíny a minerály, kosmetiku, kojenecká mléka, čaje, zdravotnické pomůcky a další sortiment. Provádíme konzultace a lékové poradenství. Platba kartou. Benefity plus.

Lékárna U Pöttingea

Nabízíme léky, kosmetiku, vitamíny, čaje, doplňky stravy, homeopatické přípravky, toaletní potřeby, potřeby pro děti a služby dermocentra.

Dr.Max Lékárna

Prodej farmaceutických přípravků. Specializujeme se na výdej léků na předpis i volně prodejných. Nabízíme vitaminové přípravky, zdravotní pomůcky, léčebnou kosmetiku, čaje, homeopatika, potravinové doplňky a další. V našem sortimentu naleznete také zdravotnické potřeby i veterinární léčiva.
585 207 204TelWeb

Lékárna U sv. Mořice, s.r.o.

Profesionální tým Vám v příjemném prostředí rád poskytne odborné informace o lécích či poradenství v oblasti dermokosmetiky. Nabízíme široký sortiment léč. přípravků, potr. doplňků, českou homeopatii, kvalitní dermokosmetiku. Lze platit kartou.
585 221 552TelWeb

Lékárna U Červeného kostela

Lékárna nabízí rozšířené spektrum gynekologických a kožních přípravků, dermokosmetiku VICHY, BIODERMA, AVENE, La ROCHE, čaje BIOGENA, APOTHEKE, LEROS, MEGAFYT. Přijímáme poukázky Ticket, Sodexo, Benefit plus a Unišek. Jsme součástí sítě Magistra lékárny. Připravujeme Bachovy esence na míru.
585 227 126TelWeb

Hlavní lékárna Fakultní nemocnice Olomouc

Prodej léků, potravinových doplňků a léčebné kosmetiky. Výdej léků na lékařský předpis. Nabídka zdravotních pomůcek. Zajišťujeme poradenství v oblasti léčiv, zdravé výživy, léčebné kosmetiky, potravinových doplňků a léčivých čajů.
588 442 604TelWeb

Lékárna Mamed Prostějov

Provozování lékárny. Výdej na předpis, volný prodej a příprava léků. Prodáváme zdravotnické a toaletní potřeby, homeopatika, vitamíny, čaje, kosmetiku, preparáty pro zvířata a další.
581 110 233Tel

NOVÁ LÉKÁRNA

DPDGLSKamenný a internetový prodej léků, kosmetiky, hygienických potřeb, čajů, potravinových doplňků, veterinárních přípravků, zdravotnických prostředků a techniky. Nabízíme dětskou výživu, bezlepkovou dietu, vitamíny, minerály, a další. Internetový prodej.

Lékárna Salus

Provozujeme lékárnu. Prodáváme farmaceutické výrobky, sportovní výživu, potravinové doplňky, zdravotnické prostředky nebo čaje.

MED Centrum

Lékárna zajišťuje výdej a prodej léků na lékařský předpis i volně, prodej zdravotnického materiálu, doplňků stravy, zdravotní obuvi a kosmetiky.

Lékárna U Spasitele

Provoz lékárny.

Lékárna Jesenia

Provoz lékárny. Nabízíme široký sortiment léků i volně prodejných přípravků. Jsme člen sdružení Magistra.

OOVL Lékárna U Anděla Strážce

Výdej léků pro veřejnost. Prodej zdravotnického materiálu, potravinových doplňků, kosmetiky, přírodních léčiv, čajů, homeopatik a veterinárních léčiv. Nabízíme odborné poradenství.

Lékárna Mgr. Březinové

Provozujeme lékárnu s nabídkou farmaceutických výrobků. Dále prodáváme vitamínové přípravky, potravinové doplňky a další zdravotnický sortiment.