Otevřené Lékárny v ČR: Profesionální Rady pro Zdraví Seniorů

Zjistěte, kde najdete nejbližší lékárnu v Valašském Meziříčí. Nabízíme kompletní seznam s užitečnými informacemi pro vaše zdraví.

Celkový přehled místních lékáren

Nejbližší Lékárna v České Republice: Získáte Rychlý Přístup k Odborným Radám

Lékárna TRIO

Výdej léků a zdravotnických pomůcek na recepty a poukazy, prodej doplňků stravy, kosmetiky a dalších.
493 533 199TelWebE-shop

Dr.Max Lékárna

Prodej farmaceutických přípravků. Specializujeme se na výdej léků na předpis i volně prodejných. Nabízíme vitaminové přípravky, zdravotní pomůcky, léčebnou kosmetiku, čaje, homeopatika, potravinové doplňky a další. V našem sortimentu naleznete také zdravotnické potřeby i veterinární léčiva.
495 445 012TelWeb

Lékárna Rp.Galenica

Provozujeme lékárnu s nabídkou léků, léčiv, vitaminů, bylinných preparátů, potravinových doplňků, zdravotních pomůcek a homeopatik. Zabýváme se výdejem léků na lékařský předpis. Poskytujeme poradenskou činnost. Kromě klasického prodejního místa je zde možný prodej do auta z okýnka.
494 596 473TelWeb

Lékárna Na Ptákách

Chceme být rodinnou lékárnou, ke které mají pacienti důvěru. Naší prioritou je osobní přístup ke každému pacientovi a snaha poskytovat kvalitní farmaceutickou péči.
491 810 153TelWeb

Lékárna Borohrádek

Rodinná lékárna s tradicí a eshop s možností on-line nákupu. Nabízíme internetový prodej léků, léčiv a zdravotnického materiálu s jistotou kamenné lékárny. Individuálně připravujeme léky a léčiva na recept i volný prodej.
494 381 345TelWeb

BENU Lékárna

Nabízíme široký sortiment léků na předpis, volně prodejných léků a dermokosmetiky. Pokud Vámi vybraný produkt nemáme na skladě, rádi vám ho do druhého dne objednáme. Vaše objednávky jsou možné i po telefonu. Lékárna slouží i jako výdejní místo našeho e-shopu.
731 638 155TelWeb

Slevolekarna.cz

Internetový prodej léků, potravinových doplňků, čajů, výživy, kosmetiky, přípravků pro děti, vitamínů pro matky, zdravotnických prostředků a techniky. Možné platit Benefity.cz. Osobní odběr zdarma v Hradci Králové a 16 dalších lékárnách.
724 829 286TelWeb

Lékárna Viola s.r.o.

Prodej léčiv a farmaceutických výrobků. Nabídka vitamínů, bylinných čajů, ortopedických pomůcek, dětské výživy, kosmetiky. Možnost platby kreditní kartou.

LÉKÁRNA ipc Svatojánská

Provozujeme lékárnu s nabídkou kompletního sortimentu. Nabízíme léky na předpis i volně prodejné, potravinové doplňky, vitamíny a kosmetiku.

LÉKÁRNA ipc Poliklinika Vrchlabí

Lékárna s nabídkou kompletního sortimentu. Léky na předpis, volně prodejné léky, potravinové doplňky, vitamíny a kosmetika.

Lékárna GALENUS, s.r.o.

Nabízíme léčiva na předpis, volně prodejné léky a potravinové doplňky. Máme síť lékáren a zdravotnických prodejen po celé ČR, jsme členem skupiny lékáren Lekia.

Lékárna U Haltufů

Specializujeme se na oblast homeopatie (AKH, GUNA, Boiron, Peithner a jiné) a fytoterapie (Bachovy esence, Schüsslerovy minerální soli, gemmoterapeutika Naděje, Sonnentor, Árjuvédské byliny). V nabídce máme léky, doplňky stravy, bylinné čaje, zdravotnické prostředky, kojeneckou a dětskou výživu.

Lékárna Melissa

PPLProdáváme farmaceutické výrobky. Připravujeme léky individuálně přímo na lékařský předpis pacienta. Nabízíme potravinové doplňky, přípravky pro pacienty nucené dodržovat bezlepkovou dietu.

Lékárna Na Středisku

Provoz lékárny.