Seznam Lékáren v ČR: Kde Najít Odbornou Pomoc pro Chronická Onemocnění

Získejte informace o nejbližších lékárnách včetně aktuální nabídky a otevírací doby na naší stránce. U nás najdete také tipy na volně prodejné léky a zdravotní poradenství. Sledujte naše novinky pro exkluzivní slevy na vybrané produkty.

Kompletní výčet lékáren v konkrétním regionu

Lékárny pro každý rozpočet: Seznam lékáren v Rokycanech

Lékárna BETA

Nabízíme výdej léků na předpis a volně prodejných léků, potravinových doplňků či vitamínů, minerálů, kosmetiky a dietních výrobků.

OOVL - L Royale

Zabýváme se prodejem léčivých přípravků a výdejem léků na předpis. Prodáváme doplňky stravy, čaje, homeopatika i dětskou výživu. V sortimentu naleznete léčebnou kosmetiku A-DERMA, AVENE aj. Nabízíme veterinární přípravky a potřeby pro zvířata.

EUC Lékárna Kladno

Široký sortiment léků a volně prodejných přípravků. Výdej na recept. Věrnostní program. Každý měsíc akční nabídka. Odborný servis.

BENU Lékárna

Provoz lékárny. Poskytujeme výdej léků na recept, prodej léků, potravinových doplňků, vitamínů, bylinných čajů, kosmetiky, zdravotnických potřeb a další.

PharmDr. Jaroslav Polách - výdejna léčiv

Prodej a výdej léčiv.

Magistra Lékárna Polská

Nabídka sortimentu léků, individuálně připravovaných léků, homeopatik a doplňkového sortimentu. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna Zamzam

Prodej léků a farmaceutických přípravků.

OOVL - L V Aleji

Provozujeme výdejnu léčiv.

BENU Lékárna

Prodej farmaceutických přípravků. Nabídka léčebné kosmetiky, léků, doplňků stravy, zdravotnických a kojeneckých potřeb, obvazových materiálů. V prodeji jsou také vybrané veterinární přípravky, homeopatika, bylinné čaje a další zdravotnický sortiment.

BENU Lékárna Čelákovice

Prodej léků, zdravotnických potřeb a kosmetických přípravků. Poskytování odborného poradenství. K dispozici jsou samoobslužné zóny, kde si můžete všechny nabízené preparáty sami prohlédnout, udělat si své vlastní rozhodnutí o velikosti balení a o ceně.

Ústavní lékárna Masarykovy nemocnice

Provoz lékárny. Výdej léků na předpis. Prodej volně prodejných léků a zdravotních pomůcek. Poskytování konzultačního servisu. Možnost objednání specifických léčiv.

Lékárna Dr. Pírka

Nabízíme léky, široký sortiment zdravotnických pomůcek se zaměřením na ortopedické potřeby kliniky, rehabilitační pomůcky a kompresivní punčochy.

Lékárna U Bašty

Poskytujeme lékárenskou péči. Vydáváme léky i zdravotnické pomůcky (včetně chodítek). V našem sortimentu nechybí doplňky stravy, kosmetika, veterinární léky, čaje, homeopatika i produkty tradiční čínské medicíny.

Lékárna U Panny Marie Pomocné

Provoz lékárny.