Lékárníci v ČR: Jak Zajistit Odbornou Podporu pro Zdraví Srdce a Cévy

Lékárenský průvodce Českou republikou: Využijte naší stránky pro snadné vyhledání lékáren, komplexní péči a dostupné služby.

Úplný seznam lékáren v regionu

Lékárníci v ČR: Jak Vybrat Správnou Lékárnu s Profesionálním Personálem pro Vaše Zdraví

Lékárna Brillovka

Provozujeme lékárnu.

Lékárna Na Horním náměstí

Jsme lékárna základního typu poskytující zdravotnickou péči, výdej léků, doplňků stravy, magistra liter přípravu. Nabízíme kvalitní kosmetiku a zdravotní potřeby včetně odborného poradenství, zabýváme se též homeopatií.

Irena Lavičková - Lékárna

Prodej a výdejna léčiv a zdravotních prostředků.

Lékárna Revmavita

Rodinná lékárna nabízí svým zákazníkům následující: léky na lékařský předpis a volný prodej, vitamíny, minerály a rostlinné doplňky stravy, zdravotnický materiál. Dále nabídka čajů a bylin, péče o zuby a dutinu ústní, měření krevního tlaku zdarma. Prodáváme Lukášovy hračky.

Lékárna Slunce

Provozujeme lékárnu. Prodáváme farmaceutické výrobky, léčebnou kosmetiku, vitamíny, potravinové doplňky, bylinkové čaje a preparáty. Nabízíme pomůcky při inkontinenci.

SLOVÁCKÁ LÉKÁRNA

Prodej farmaceutických přípravků. Nabízíme měření krevního tlaku, ochutnávka čajů, autolékarničky, balíčky pro ZP, dárková balení, platební karty a poukazy a jiné. Nabízíme prodej léků, homeopatika, doplňky stravy, masti a krémy, zdravotní pomůcky, diagnostickou techniku, dětskou výživu a jiné.