Otevřené Lékárny v ČR: Rychlý Přístup k Odborným Radám pro Péči o Klouby a Svaly

Odborná Péče o Plet: Nabízíme kosmetiku a rady pro péči o pleť. S námi si udržíte zdravou a krásnou pleť bez problémů.

Kvalitní péče a léky: kompletní seznam lékáren

Seznam Otevřených Lékáren v ČR: Rychlý a Spolehlivý Přístup k Potřebným Lékům a Profesionální Péči

Lékárna U Madony

Prodáváme homeopatika, léčiva i veterinární, zdravotnické prostředky, dětskou výživu, čaje. Poskytujeme konzultace míchání čajů, bezplatný dovoz do ambulancí i invalidům, bezhotovostní prodej, FKSP, šeky BCI i dárkové. Přijímáme e-recepty.

Lékárna Nemocnice

Poskytujeme lékárenskou péči včetně poradenství. Nabízíme léky na předpis i volně prodejné, potravinové doplňky, vitamíny a minerály, kosmetiku, kojenecká mléka, čaje, zdravotnické pomůcky a další sortiment.

Nemocniční lékárna VFN v Praze,odd.výdeje pro veřejnost III

Prodej farmaceutických výrobků. Nabízíme volně prodejné léky a léčivé přípravky, potravinové doplňky nebo léčebnou kosmetiku.

Lékárna SANATIO

Prodáváme léky včetně farmaceutických výrobků.

Šumava

Prodáváme léky, potravinové doplňky, vitamíny, minerály, bylinné čaje, lékárničky, kojenecký sortiment a kosmetiku. Vydáváme léčiva na předpis. Nabízíme farmaceutické a veterinární potřeby. Poskytujeme poradenství.

Lékárna Haná, s.r.o.

Prodej farmaceutických výrobků, homeopatik a zdravotnických potřeb.

Lékárna Lekia - Lékárna Menora

Provozujeme lékárnu. Nabízíme léčiva na předpis, volně prodejné léky a potravinové doplňky. Máme síť lékáren a zdravotnických prodejen po celé ČR, jsme členem skupiny lékáren Lekia.

LékárnaHARTMANN.cz

Velký výběr zdravotnických potřeb, inkontinenčních pomůcek, tlakoměrů, teploměrů, náplastí, vložek, domácích testů Veroval® i přírodní kosmetiky Kneipp®.

LÉKÁRNA ipc U Katovny

Lékárna s nabídkou kompletního sortimentu. Léky na předpis, volně prodejné léky, potravinové doplňky, vitamíny a kosmetika.

Lékárna LUKA

Provoz lékárny s bezbariérových přístupem. Vydáváme léky na předpis i volně prodejné. Nabízíme zdravotní obuv, potravinové doplňky, léčivou kosmetiku i dětské zboží. Poskytujeme poradenství. K dispozici je dětský minikoutek.

Rýchorská lékárna

Provoz lékárny.

Lékárna Herba

Provozujeme lékárnu s nabídkou léčiv, zdravotnického zboží, homeopatik, vitamínů či potravinových doplňků. Prodáváme kosmetiku, dětskou výživu, veterinární přípravky a zdravotní obuv i materiál. Poskytujeme měříme krevní tlak, BMI a množství tuku v těle.

Nemocnice Pelhřimov p.o., ústavní lékárna

Prodej farmaceutických výrobků. Zajišťujeme komplexní lékárenskou péči a poskytujeme poradenství. Je možné zde vrátit nespotřebovaná léčiva. Prodáváme pomůcky pro diabetiky, invalidní vozíky, léčivé a dětské čaje, potravinové a vitamínové doplňky, homeopatické přípravky a další.

Lékárna Sagena

Provoz lékárny. Prodej farmaceutických výrobků, homeopatik a kosmetiky. Odborné konzultace ohledně správného užívání léčiv.
Stránkování
Zobrazit předchozí firmy 1 2 3 4 Zobrazit další firmy