Otevřené Lékárny: Kde Najít Léky pro Děti v České Republice

Zdraví je na prvním místě. Najděte lékárnu v Přerově pomocí naší spolehlivé platformy. Rychlý přístup k informacím pro vaše potřeby.

Recenze lékáren pro pohodlný nákup léků a ceny

Seznam Lékáren v ČR: Kompletní Informace o Otevírací Době a Nabídce Léčiv

Lékárna Čkyně

Provoz lékárny. Nabízíme široký sortiment léků i volně prodejných přípravků. Poskytujeme poradenství. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna Prosek

Prodej léků a farmaceutických přípravků. Dále nabízíme potravinové doplňky, dětský sortiment, léčebnou kosmetiku, pomůcky pro inkontinenci, ústní vody, masážní roztoky, zubní pasty k prevenci a léčbě parodontóz, léčebné čaje, tlakoměry, ortézy, obinadla, krytí, krční límce, autolékárničky a další.

Lékárna Nemocnice Břeclav

Provoz lékárny.

BENU Lékárna

Nabízíme široký sortiment volně prodejných léků a doplňků stravy. Na požádání měříme krevní tlak. Pro majitele lékové karty Benu Plus poskytujeme řadu výhod např. cenové zvýhodnění nebo sledování interakcí mezi léky. Jsme také výdejním místem pro Vaše e-shopové objednávky.

Lékárna - Nemocnice Litoměřice

Prodej farmaceutických výrobků. Nabízíme volně prodejné léky a léčivé přípravky, potravinové doplňky nebo léčebnou kosmetiku. V našem sortimentu naleznete také vitamíny, zdravotnický materiál, dětskou výživu a další přípravky a pomůcky k péči o dítě.

Lékárna Hronov s.r.o.

Provoz lékárny.

Lékárna Poděbradská

Zabýváme se prodejem léků, potravinových doplňků či bezlepkových potravin. Nabízíme kojeneckou výživu, tonometry, teploměry či baterie do naslouchadel. Dále u nás najdete chirurgické, kosmetické i pedikérské nástroje. Nabízíme odborné poradenství a konzultaci a možnost rezervace zboží.

Lékárna Melissa

PPLProdáváme farmaceutické výrobky. Připravujeme léky individuálně přímo na lékařský předpis pacienta. Nabízíme potravinové doplňky, přípravky pro pacienty nucené dodržovat bezlepkovou dietu.

Dejvická lékárna ARNIKA

Zabýváme se prodejem léků, vitamínů a homeopatik.

Lékárna Na Dědině

Nabízíme veškerý sortiment léků na předpis a velký výběr volně dostupných léčiv. Poskytujeme také vitamíny, minerály a potravinové doplňky. Kromě chemicky vyráběných léčiv můžeme nabídnout také široký sortiment přírodních produktů, homeopatik, bylinných čajů, kosmetiky a zdravotnické pomůcky.

OOVL - L Dahlia

Prodej farmaceutických přípravků a doplňků stravy.

U Černého orla

V našem sortimentu naleznete vitamínové přípravky, homeopatika, doplňky stravy pro seniory, děti, těhotné a kojící ženy. Dále prodáváme kosmetiku Nuxe, Avene, A-Derma, Ducray, obvazový materiál, inkontinentní pomůcky, dětskou výživu a čaje. Máme širokou nabídku zdravotní obuvi pro dospělé i děti.

Lékárna U ČESKÉ KORUNY

Prodej léků, léčivých přípravků, doplňků stravy, zdravotních pomůcek, kosmetiky, dětské a kojenecké stravy aj.

Lékárna Nemocnice

Provoz lékárny a lékárenské pohotovosti. Nabízíme prodej volně prodejných léků i léků na recept. Prodáváme zdravotnické pomůcky a doplňky stravy.
Stránkování
Zobrazit předchozí firmy 1 2 3 4 Zobrazit další firmy